Zalety suplementu diety Lipidcell

Zalety suplementu diety Lipidcell

W dzisiejszych czasach dużą wagę przywiązuje się do perfekcyjnego wyglądu. Zdrowe lśniące włosy, zadbana, promienna cera to coś na co zwraca się uwagę już przy pierwszym kontakcie. Lipidcell to preparat, który przeznaczony jest dla każdego, kto ma cerę suchą i atopową, kto chce dłużej zachować młody wygląd, a nie ma czasu na codzienne wklepywanie kilku kosmetyków co dzień.
Firma Bio Medical Pharma stworzyła zdrowy preparat, który bazuje na naturalnych składnikach. Nie uzależnia, świetnie się przyswaja, wspomaga procesy opóźniające starzenie, nawilżające i niwelujące opadnięcie skóry. Przy przestrzeganiu zalecanej dawki, czyli dwóch kapsułek dziennie, już po kilku dniach zobaczyć można efekty.

Jakie aktywne składniki wchodzą w skład Lipidcell?

Sekret sukcesu tego preparatu tkwi w precyzyjnie dobranych, aktywnych składnikach, które połączone są za sobą za pomocą najnowszych technologii. Są to ceramosidesy, skwaleny, witamina A i E.
Skwalen wchodzi w skład płaszczu lipidowego, który powinien szczelnie otulać skórę i pełnić rolę naturalnego emolienta. Wraz z wiekiem spada jego produkcja. Przyjmowanie suplementu wspomaga wyrównanie jego poziomu w komórkach.
Witaminy A i E to coś, czego nie może zabraknąć w skórze, ani w błonach śluzowch.
Ceramosides są najlepszym źródłem fitoceramidów dla skóry. Od nich zależy prawidłowe nawodnienie cery, które wraz z wiekiem się zmienia. aby opóźnić procesy starzenia trzeba dostarczać ceramidy do naszej skóry, aby przywrócić jej naturalne funkcjonowanie.