Z czego słynie firma Schwarzkopf?

Z czego słynie firma Schwarzkopf?

Marka niemiecka Schwarzkopf to znany na całym świecie lider, który słynie z kosmetyków do pielęgnacji włosów. Wysoka jakość, niezwykła formuła i skuteczność to jest to, co przyciąga klientów do produktów tej firmy i każe im potem wracać.

Produkty firmy Schwarzkopf

Kosmetyki do pielęgnacji włosów występują w kilku liniach, każda na inny problem i do innego typu włosów. Jest seria dedykowana włosom farbowanym, która zapewnia włosom ochronę koloru i pielęgnację. Dla włosów odwodnionych stworzono kosmetyki nawadniające włosy i chroniące je przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Skóra delikatna wymaga specjalnego traktowania i dlatego też Schwarzkopf stworzył szampony i odżywki nie podrażniające skóry na głowie.
Produkty przeznaczone dla włosów na lato zawierają olejki odżywcze i filtry, które chronią przed słońcem.
Szampon Schwarzkopf dla włosów cienkich oraz odżywki i maseczki, powodują, że nabierają one puszystości. Schwarzkopf i odzywka do włosów kręconych delikatnie podkreślają naturalny skręt włosa.

Co jeszcze oferuje firma Schwarzkopf?

Oprócz klasycznych szamponów i odżywek marka ta poleca kosmetyki przeznaczone do regeneracji włosów zniszczonych, do stylizacji. Mają także serie dedykowane włosom farbowanym, zniszczonym i osłabionym. Włosy po umyciu zyskują blask, super się układają, nie wypadają.
Marka niemiecka Schwarzkopf nie zapomniała także o mężczyznach, dla których stworzyła specjalna linię kosmetyków, która jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji.