St moriz pianka doskonałym produktem samoopalającym

St moriz pianka doskonałym produktem samoopalającym

Produkty samoopalające cenione są za dobrą jakość i doskonały efekt ładnej, brązowej skórki. Są wygodne w aplikacji, gdyż posiadają dozownik, który ułatwia nakładanie produktu. Stanowią doskonałą alternatywę dla osób, które unikają słońca, nie mają czasu na opalanie bądź chcą komfortowo i szybko nabyć ładną opaleniznę.

Produkty samoopalające, które nie pozostawiają smug i plam

St moriz pianka dobrze się rozprowadza po całym ciele, dzięki czemu nie pozostawia nieestetycznych smug. Opalenizna przypomina tę naturalną, słoneczną. Produkt tworzy bez wątpienia długotrwałą opaleniznę, która utrzymuje się przez dłuższy czas. Już po jednej godzinie widoczne są zadowalające efekty. Co ważne, kosmetyk ten jest szybkoschnący, nadaje się do rozprowadzania po skórze twarzy oraz całego ciała.

Produkty kosmetyczne w piance, które nadają ładną opaleniznę

st moriz pianka

Produkty kosmetyczne w piance posiadają puszystą formułę, która jest bardzo aksamitna i delikatna dla naskórka. W składzie produktu obecna jest witamina E, która świetnie nawilża i daje ochronę antyoksydacyjną. W produkcie znajduje się także mleczko oliwkowe, która posiada przyjemny zapach i dodatkowo odżywia ono skórę i ją lekko natłuszcza. Z pomocą wodoodpornej rękawicy można doskonale rozsmarować produkt. Warto pamiętać o tym, że opalenizna stopniowo pojawia się na ciele. Finalny efekt jest widoczny po około 6 godzinach. Pianka samoopalająca jest:

  • wygodna w aplikacji,
  • szybka i intensywna w działaniu,
  • bardzo wydajna,
  • aromatyczna, ma ładny zapach.