Srebro nanokoloidalne – na co warto je stosować?

Srebro nanokoloidalne – na co warto je stosować?

Srebro nanokoloidalne od wielu lat jest chętnie wykorzystywane nie tylko w przypadku chorób dermatologicznych, ale także w okulistyce i w leczeniu infekcji jamy ustnej. Musimy jednak wiedzieć, jak stosować srebro nanokoloidalne, aby nie tylko było dla nas w pełni bezpieczne, ale także skuteczne. Srebro nanokoloidalne zastosowanie znajdzie bowiem w przypadku wielu schorzeń, bardzo ważnym czynnikiem jest jednak przyjmowanie preparatu za zgodą lekarza, który określi nam odpowiednią dawkę, a także powie, ile czasu możemy je bezpiecznie przyjmować.

Nanokoloidalne srebro – kiedy wykorzystuje się je najczęściej?

Srebro nanokoloidalne właściwości ma bardzo bogate. Doskonale radzi sobie z bakteriami i wirusami, a także grzybami, które znajdują się w jamie ustnej, a także na naskórku. To dlatego w tak wielu dziedzinach medycyny jest tak chętnie wykorzystywane, bo świetnie się sprawdza. Możemy za jego pomocą leczyć choroby:

  • dermatologiczne,
  • okulistyczne,
  • leczyć nim choroby gardła. 

Co musimy wiedzieć stosując srebro nanokoloidalne?

Nanokoloidalne srebro (zobacz tutaj) może nam rzeczywiście pomóc w leczeniu wielu chorób dermatologicznych, a także wirusowych. Musimy jednak wiedzieć, że jego skuteczność jest związana z bardzo silnym działaniem i nie powinien być przyjmowany długo. Kiedy będziemy stosować je zbyt często, a także zbyt długo, to możemy spotkać się z efektem ubocznym, jakim jest srebrzyca. Choroba objawia się niebieskim zabarwieniem zaatakowanych nią tkanek. Jednak kluczowym elementem jest fakt, że jest to choroba nieuleczalna i można się przed nią uchronić jedynie stosując srebro nanokoloidalne we właściwych dawkach i tylko tak długo, jak przepisze nam je lekarz. Tylko tak preparat będzie dla nas w pełni bezpieczny.