Poznaj kosmetyki nawilżające do włosów Eleven Australia HYDRATE MY HAIR

Poznaj kosmetyki nawilżające do włosów Eleven Australia HYDRATE MY HAIR

Znana australijska marka kosmetyków Eleven Australia nareszcie jest dostępna w Polsce. Teraz również Polki mogą wypróbować te popularne produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów!

Eleven Australia – kosmetyki do włosów wprost z Australii


Australijska aura to gorące, suche i wietrzne dni. Takie warunki nie sprzyjają zdrowym i pięknym włosom. Właśnie dlatego marka Eleven Australia opracowała kosmetyki, które mogą poradzić sobie z takimi niesprzyjającymi czynnikami.

Eleven Australia to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków dostępnych w Australii. Przy jej kreacji brali udział znany stylista włosów Joey Scandizzo i fotograf Andrew O’Toole. Tak powstały produkty, które dedykowane są profesjonalistów, a także uwielbiane przez fanów skutecznej, a także przyjaznej dla środowiska naturalnego pielęgnacji włosów.

Eleven Australia HYDRATE MY HAIR – kosmetyki dla suchych włosów
Jedną z najpopularniejszych serii marki jest HYDRATE MY HAIR, która intensywnie nawilża i regeneruje.

HYDRATE MY HAIR to kosmetyki, które uzupełniają naturalny poziom wilgoci włosów. Zawierają hydrolizowane proteiny pszenicy, hydrolizowaną skrobię pszeniczną, olejek awokado, a także inne wartościowe składniki, które dogłębnie dbają o fryzurę.

W skład serii wchodzą Eleven szampon, odżywka do włosów oraz 3-minutowa kuracja, które razem tworzą intensywny program pielęgnacyjny dedykowany dla każdego typu włosów, w tym tych suchych, zniszczonych, a także normalnych.