Postaw na sprawdzone produkty Tena Lady

Postaw na sprawdzone produkty Tena Lady

Problem nietrzymania moczu dotyczy dużej grupy kobiet. Wstydliwy problem dotyczy zarówno młode, jak i starsze osoby. Dla podniesienia komfortu życia warto zdecydować się na korzystanie ze specjalistycznych środków higieny osobistej. Dyskretne i nadzwyczajnie chłonne podpaski są zalecane do codziennego stosowania w lekkim i dużym stopniu nietrzymania moczu oraz dla kobiet w połogu.

ŚRODKI HIGIENY OSOBISTEJ NA NOC

Produkty Tena Lady (tutaj) zostały zaprojektowane z myślą o osobach z różnym stopniem nietrzymania moczu. Gwarantują one ochronę przed niekontrolowanym popuszczaniem moczu. Ponadto chronią przed nieprzyjemnych zapachem i wilgocią. Dostępne są produkty o różnej chłonności oraz rozmiarach. W zależności od potrzeb można skorzystać z:

  • podpasek,
  • wkładek,
  • majtek.

Szczególnie Tena Lady Maxi Night o dłuższych i szerszych wymiarach tylnej części gwarantują ochronę w czasie snu i odpoczynku. Nowatorska formuła produktu sprawia, że zarówno wkładki, jak i podpaski są wyposażone we wsad, który niemal natychmiast pochłaniają wilgoć. Tena Lady Ekstra spełniają te warunki i zdają egzamin zarówno w dzień, jak i w nocy. Tego typu produkty zapewnią spokojny sen przy nietrzymaniu moczu o różnym stopniu nasilenia. Zaś nieprzyjemny zapach moczu zostanie zniwelowany poprzez mikroperełki. Wydzielają one przyjemną woń rumianku bądź nagietka.

Niezawodne produkty dla pań z problemem nietrzymania moczu

W trakcie dnia warto postawić na bieliznę Tena Lady Pants, która świetnie dopasowuje się do ciała i jest zupełnie niewidoczna. Zaś dla pań o małym stopniu popuszczania moczu zalecane są wkładki Tena Lady. Są one niezwykle cienkie i nie przepuszczają wilgoci. Tena Lady wkładki  przeznaczone są dla kobiet z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Dostępne są również duże rozmiary Tena Lady Maxi. Tego typu środki higieny zapewniają komfort nawet w trakcie długiej podróży.