Pędzel do aplikacji cieni Hakuro H79

Pędzel do aplikacji cieni Hakuro H79

Hakuro to polska marka kosmetyczna, która od lat cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów. Oferuje profesjonalne pędzle do makijażu oczu i twarzy, które doskonale sprawdzą się zarówno dla początkujących wizażystów, jak i profesjonalistów. Hakuro H79 to klasyczny model pędzla do perfekcyjnego nakładania i blendowania cieni na ruchomej części powieki, do rozświetlania łuku brwiowego oraz rozcierania granic i łączenia kolorów. Pozwala na stworzenie profesjonalnego makijażu dziennego, jak i wieczorowego smoky-eyes. Zobacz: https://puderek.com.pl/237-hakuro-h79-pedzel-do-cieni-do-powiek.html

Pędzel Hakuro H79 został wykonany z naturalnego, miękkiego włosia koziego o zaokrąglonym kształcie, który pozwala na precyzyjną i łatwą aplikację cieni nawet dla niewprawionych użytkowników. Włosie połączono płaską, metalową skuwką, a całość dopełnia trzonek wykonany z naturalnego drewna. 

Estetyczne i staranne wykonanie pędzla Hakuro H79 gwarantuje łatwe i perfekcyjne użytkowanie. Pędzel nie odkształca się, nie gubi włosia i nie pozostawia smug. Nawet po wielokrotnym użyciu i czyszczeniu pozostaje w nienaruszonej formie. Hakuro H79 może być stosowany do każdego rodzaju cieni. Doskonały do wykonywania makijaży casualowych, wieczorowych i ślubnych. Poręczny i ergonomiczny kształt gwarantuje przyjemne i łatwe wykonanie makijażu. Elegancki i oryginalny wygląd w połączeniu z wysoką jakością wykonania sprawia, że pędzel Hakuro H79 jest niezbędnym elementem w kosmetyczce każdej kobiety, która dba o perfekcyjny i profesjonalny makijaż. 

Wymiary pędzla Hakuro H79:

  • długość pędzla: 18 cm
  • długość trzonka: 16,5 cm 
  • długość włosia: 1,5 cm