Opis produktu Silcontrol

Opis produktu Silcontrol

Lek Silcontrol jest produktem przeznaczonym dla mężczyzn. Jego stosowanie jest wskazane w przypadku występowania wszelkiego rodzaju problemów z erekcją.

Opis produktu


Silcontrol to lek stosowany przede wszystkim podczas leczenia różnego rodzaju problemów z erekcją u mężczyzn w wieku dorosłym. Mogą się one objawiać na bardzo różne sposoby i z całą pewnością powodują bardzo duży dyskomfort, zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Problemy z erekcją najczęściej występują w postaci niemożności uzyskania wzwodu lub też problemów z jego utrzymaniem, które by było wystarczające do odbycia stosunku seksualnego. Wśród aktywnych substancji w tym preparacie można przede wszystkim wymienić syldenafil. Składnik ten ma działanie wspomagające rozkurczanie naczyń krwionośnych w prąciu, co może mieć bardzo korzystne wpływ na rozwiązanie problemu.

Zastosowanie produktu


Lek taki jak Silcontrol ma bardzo skuteczne działanie na organizm każdego mężczyzny. Przede wszystkim wspomaga on uzyskanie wzwodu poprzez rozkurcz naczyń krwionośnych znajdujących się w prąciu. Dzięki temu również zostaje zwiększony napływ krwi, co jest bardzo efektywnym działaniem tego preparatu. Lek należy przyjmować około godzinę przez planowanym stosunkiem seksualnym. Najbardziej zalecaną dawną jest 25mg sildenafilu i powinna być ona wystarczająca do uzyskania najbardziej optymalnych efektów. Tabletkę można przyjąć zarówno z posiłkiem, jak i pomiędzy posiłkami. Wybór zależy od indywidualnych preferencji osoby spożywającej dany lek.