Opis produktu Drotafemme

Opis produktu Drotafemme

Drotafemme jest bardzo popularnym lekiem, który może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Ma on przede wszystkim silne działanie rozkurczowe.

Opis produktu


Lek Drotafemme ma bardzo korzystne działanie, które ma wpływ na samopoczucie człowieka. Przede wszystkim ma właściwości rozkurczające. Dlatego powinno się go stosować we wszelkiego rodzaju stanach skurczowych mięśni gładkich, które są związane z różnymi chorobami dróg żółciowych. Wśród nich można wymienić między innymi kamicę dróg żółciowych czy też zapalenie przewodów żółciowych. Oprócz tego z powodzeniem można ten lek również stosować w przypadku stanów skurczowych mięśni gładkich dróg moczowych. Powiązane jest to z takimi jednostkami chorobowymi, jak kamica nerkowa czy też zapalenie pęcherza moczowego.

Zastosowanie produktu


Lek taki jak Drotafemme może być również stosowany wspomagająco w innych jednostkach chorobowych. Są to między innymi stany skurczowe mięśni gładkich, które znajdują się w przewodzie pokarmowym. Związane jest to z takimi problemami zdrowotnymi jak wrzody żołądka oraz dwunastnicy, a także na przykład zapalenie jelit czy zapalenie żołądka. Lek można również stosować u kobiet w przypadku bardzo bolesnego miesiączkowania. Powinno się go przyjmować dwa lub trzy razy na dobę, co jest zależne od jednorazowo przyjętej dawki. Nie powinny go stosować żadne dzieci poniżej dwunastego roku życia, osoby uczulone na składniki preparatu, a także osoby z niewydolnością wątroby. W tych przypadkach lek może mieć bardzo niekorzystne działanie.