Nowoczesne podejście do suplementów diety

Nowoczesne podejście do suplementów diety

produkty firmy sanbiosCoraz więcej uwagi przykuwają wszelkiej maści suplementy diety, które pozwalają uzupełniać niedobory dietetyczne, dostarczać organizmowi wszystkiego, czego może potrzebować w danej sytuacji. Najważniejszą cechą charakteryzującą suplementy diety produkowane przez Sanbios, Pharmeco i innych jest naturalne pochodzenie wszystkich składników. Tylko biologiczna postać substancji czynnych może oddziaływać na nasz organizm, jak to miałoby miejsce na drodze klasycznej suplementacji, czy zdefiniowanego sposobu żywienia.

Dlatego też dobierając suplementy, nie należy wyłącznie patrzeć na skład, ale i na postać poddawanych w toku suplementacji związków chemicznych i ich pochodzenie. Ze względu na balans biochemiczny to właśnie substancje pochodzenia naturalnego cechują się najlepszymi parametrami i najkorzystniejszym wpływem na organizm.

Suplementy czyjej produkcji? Sanbios? Inne?

Zdecydowanie się na konkretnego producenta suplementów nie jest wcale proste. Trzeba sobie zdawać sprawę, że rynek suplementów diety jest olbrzymi i codziennie wchodzą na niego kolejne produkty, które mają dobry wpływ na nasz organizm, ale niekoniecznie z punktu widzenia zasad suplementacji są dobre.

Co ma tutaj znaczenie?

Postać, utrwalanie, wreszcie pochodzenie substancji w suplementach. Tutaj nawet najmniejsze zmiany mają znaczenie. Istotne w nowoczesnych suplementach diety Sanbios okazuje się uzyskanie podobnych parametrów substancji suplementowanych, aby zachowywały niemalże identyczną kinetykę, jak to ma miejsce przy spożywaniu produktów surowych: warzyw, owoców, orzechów i innych. Tylko utrzymanie właściwych parametrów wchłaniania jest w stanie zagwarantować odpowiedni poziom absorpcji substancji suplementowanych.

Laboratoria Sanbiosu i innych firm usilnie pracują nad taką postacią suplementów, która zagwarantowałaby najbardziej naturalne, fizjologiczne wchłanianie. Coraz większą uwagę zwraca się na micelarną postać witamin z grupy ADEK oraz innych lipofilnych alkaloidów i związków korzystnych dla naszego ustroju.