Naturalna maska firmy Authentic Beauty Concept

Naturalna maska firmy Authentic Beauty Concept

Authentic Beauty Concept to stosunkowo nowa marka, która zajmuje się produkcją naturalnych, wegańskich kosmetyków do pielęgnacji. Produkty są dostępne wyłącznie w renomowanych salonach fryzjerskich.

Główne założenia marki

Authentic Beauty Concept stawia na naturalną pielęgnację bez SLS, SLES, parabenów czy silikonów. Założeniem firmy jest eksponowanie pozytywnych właściwości naturalnych substancji i zastosowanie ich przy produkcji kosmetyków do włosów.

Wszystkie produkty tej marki są wyprodukowane bez użycia jakichkolwiek substancji odzwierzęcych, dlatego są w pełni wegańskie, a także wyprodukowane w duchu koncepcji cruelty free, co oznacza, że zostały stworzone bez jakichkolwiek testów na zwierzętach na wszystkich etapach ich tworzenia.

Maska Authentic Beauty Concept – dobro z natury

Wysokiej jakości, naturalna maska zawiera w składzie dobroczynny wyciąg z cynamonu oraz daktyla. Składniki te odpowiadają za nawilżenie oraz wzmocnienie włosów od nasady aż po końcówki, bez obciążania i powodowania wrażenia przetłuszczonych włosów.

Firma produkująca maski Authentic Beauty Concept oraz inne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów stara się wspierać salony fryzjerskie we wprowadzeniu nowej jakości do ich pracy: naturalnych składów, bez tony zbędnych substancji chemicznych.

Firma stara się udowodnić, że możliwa jest zarówno naturalna stylizacja, jak i pielęgnacja, umożliwiająca bycie nieco bliżej natury.