Najpopularniejsze zabiegi na stopy dla mężczyzn

Najpopularniejsze zabiegi na stopy dla mężczyzn

Jak pokazują najnowsze statystyki z miesiąca na miesiąc coraz więcej mężczyzn korzysta z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych w salonach kosmetycznych. Mężczyźni tak samo jak kobiety mają ogromne problemy ze stopami nawet mimo noszenia wygodnego obuwia na płaskim obcasie. Bardzo częstym problemem wielu mężczyzn jest nadmierna potliwość stóp albo rogowacenie naskórka. Profesjonalny pedicure męski: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/pedicure/meski-pedicure to najlepszy sposób, aby raz na zawsze pozbyć się tych dolegliwości.

mężczyzna w trakcie pedicure

Biologiczny pedicure męski

Pedicure biologiczny (klasyczny) ma na celu przede wszystkim skuteczne i bezbolesne usunięcie zrogowaciałego naskórka. Bardzo wielu mężczyzn zmaga się z nieprzyjemnymi modzelami, odciskami albo bolesnym wrastaniem paznokci. Klasyczny męski pedicure to najlepszy sposób, aby pozbyć się kłopotliwego problemu. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych frezarek można przywrócić do idealnego stanu nawet najbardziej zniszczone stopy. Profesjonalne frezy umożliwiają bardzo dokładne i bezpieczne wygładzanie skóry na stopach.

Pedicure Looksus

Wśród bardzo wielu mężczyzn dużym zainteresowaniem cieszy się także pedicure Looksus. Jest to zabieg pielęgnacyjny i odświeżający, który jest najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza dla stóp przesuszonych i mocno zmęczonych.