Młynki do suszu, czyli o tym, jak przygotowywać susz do skręcania jointów

Młynki do suszu, czyli o tym, jak przygotowywać susz do skręcania jointów

Joint był, jest i będzie niesamowicie popularną formą, za pomocą której można konsumować susz z CBD bądź innego rodzaju susze. Wystarczy go skręcić, zapalić i już możemy cieszyć się efektami działania CBD, które pojawiają się natychmiast.

Aby jednak jointa zapalić, trzeba go skręcić, by skręcić zaś, potrzeba odpowiednio przygotować materiał roślinny. Najlepiej nadają się do tego zadania młynki do rozdrabniania, zwane zazwyczaj grinderami lub crasherami.

Kruszenie suszu konopnego

Konopie siewne rosną przez określony czas, a kiedy przychodzi na to pora, wydają kwiaty, które później zostaną zebrane, ususzone i w takiej formie będą już niemal gotowe do użytku. Trzeba jednak będzie je odpowiednio skruszyć, aby móc skręcić z nich idealnego jointa. W tym celu warto stosować grindery do suszu ze sklepu Lokalnyzielarz.pl, aby odpowiednio rozdrobnić materiał roślinny i skręcić go w bibułce, tym samym otrzymując gotowego do zapalenia jointa.

Młynek mechaniczny czy elektryczny?

Młynki dzielą się na mechaniczne, które wprawiamy ruch pracą swoich dłoni, a także elektryczne, w których wystarczy tylko wcisnąć przycisk, aby susz został drobno rozdrobniony. Susz ziołowy przygotowany w młynku ma idealną konsystencję i łatwo formuje się w bibułce w przeciwieństwie do suszu nierozdrobnionego. Nie warto rozdrabniać go palcami, lepiej korzystać z młynka. Jest to wygodne, proste i szybkie rozwiązanie.