Marihuana indoor – czy jest znacząca różnica pomiędzy nią, a marihuaną uprawianą w dziczy?

Marihuana indoor – czy jest znacząca różnica pomiędzy nią, a marihuaną uprawianą w dziczy?

Wielu entuzjastów marihuany postanawia wziąć się za jej uprawę. Krytyczne jest to, aby robić to w miejscu, gdzie jest to dozwolone i zgodne z prawem. Jeżeli spełnimy ten warunek, możemy pokusić się o zakup takich rzeczy jak Ziarna marihuany indoor. Są one nieco wymagające, ale zwroty z tego są korzystne na korzyść hodowcy. Co warto wiedzieć o tego rodzaju działalności?

Różnica pomiędzy marihuaną uprawianą w dziczy, a tą w domu lub szklarni

ziarna marihuany indoor

Indoor marihuana różni się w znaczący sposób od tej konopi, którą można spotkać w dziczy. Została ona stworzona przy udziale człowieka przez krzyżowanie przez wiele lat. To znaczy, że ma poziom thc na poziomie kilkunastu procent, które mogą przekraczać nawet 20%. W niczym możemy spotkać rośliny z gatunku sativa, indica, ruderalis. Największy efekt dałyby te dwie pierwsze, jednak nie byłby on aż tak potężny jak w przypadku uprawy prowadzonej w domu. Rośliny tego rodzaju nie da się kontrolować, i wszystko jest w rękach natury. Jeśli chodzi o ruderalis, to tego rodzaju roślina jest praktycznie nie psychoaktywna, ale jest praktyczna jeżeli chodzi o genetykę. Ludzie skrzyżowali ją po to, aby zwykłe gatunki uczynić szybko kwitnącymi. To znaczy, że mamy teraz na rynku opcję autoflowering, która kwitnie bez udziału światła.

Wybierając Ziarna marihuany indoor ze sprawdzonego sklepu z nasionami możemy liczyć na to, że wszystkie z nich będą dawały obiecujący efekt.

Marihuana indoor ma dwie charakterystyczne cechy

Najbardziej charakterystyczne cechy jakie ma Marihuana indoor to wysokość uprawy, która zwykle nie przekracza 150 cm jednak wymaga to kontroli hodowcy. Druga ważna cecha jest taka, że rośliny tego rodzaju są nieco inne, jeżeli chodzi o źródło światła – wykorzystują sztuczne światło LED które naśladuje to słoneczne.