Jakie kosmetyki konopne dla dzieci małych i dużych?

Jakie kosmetyki konopne dla dzieci małych i dużych?

Wszelkiego rodzaju kosmetyki konopne, które pochodzą z wiadomego źródła, są w pełni bezpieczne. Mogą ich używać wszyscy domownicy. W tej serii zarówno znajdziesz produkty dla dorosłych, jak i dzieci. Artykuły różnią się zawartością składników oraz ich stężeniem. Z kosmetyków, w których wykorzystano olejki z konopi, można śmiało korzystać i cieszyć się ich magią w codziennej pielęgnacji skóry.

Jakie kosmetyki z konopi kupić dziecku?

Produkty do pielęgnacji skóry dziecka zawierające w swym składzie olejek cbd, kojąco wpływają na podrażniony naskórek. Dlatego powstała seria kosmetyków na bazie konopi już dla niemowląt. Kremy, maści i balsamy z olejkami cbd działają delikatnie na wrażliwą skórę dziecka. Łagodzą stany zapalne (wypryski, zaczerwienienie, odparzenia). Szczególnie jest to ważne podczas pielęgnacji pupy niemowlęcia oraz jego miejsc intymnych.

kosmetyki konopne

Dziecko w pieluszce może łatwo odparzyć skórę, gdy w porę nie zostanie przewinięte. Zbyt długo przylegająca do skóry niemowlęcia kupa lub osikana pieluszka powodują zaczerwienienie i ból skóry w tych miejscach. Niekiedy dochodzi do ran i bąbli. Smarowanie narażonych miejsc na takie stany zapalne kosmetykami konopnymi uchroni malca przed nimi. W razie ich pojawienia się pomogą natomiast skórze szybko się zregenerować.

Szampony i płyny do kąpieli z konopi dla dzieci

Starsze dzieci wymagają częstego mycia włosów. Spośród kosmetyków konopnych znajdziesz szampony i płyny do kąpieli przeznaczonych dla dzieci. Mycie głowy stanie się dla nich przyjemne i bez łez. Kosmetyki te delikatnie zmyją brud z włosów dziecka i uchronią skórę przed łupieżem i ciemieniuchą. Jednocześnie poprawią stan cebulek włosowych oraz powierzchni skóry głowy.