Jakie efekty daje sativa, a jakie indica?

Jakie efekty daje sativa, a jakie indica?

Sativa i indica to dwie różne odmiany konopi indyjskich, z których każda jest ceniona na rynku. Producenci oferują sporo ciekawych rozwiązań, które pozwalają sprostać potrzebom growerów i użytkowników rekreacyjnych. Faktem jest, że każdy miłośnik konopi znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy o tym, że w Polsce nielegalna jest uprawa marihuany. Jak działa sativa? Co daje indica? O czym powinniśmy wiedzieć? Co oferują banki nasion?

Działanie indici

Indica jest dobrym wyborem dla każdego, kto chce się odprężyć i zrelaksować. Kojące działanie sprawia, że poczujemy pełną błogość. Nasze samopoczucie dzięki temu będzie w doskonałym stanie. Odczujemy z pewnością wewnętrzny spokój i harmonię. Po indicę sięgają osoby, które nie mogą spać. Z pomocą marihuany zaśniemy szybko błogim snem. 

sativa indica

Działanie sativy

Sativa z kolei wykazuje całkiem inne działanie, niż indica. To dobra propozycja dla każdego, kto lubi mocne wrażenia. Jeśli chcemy przez długi czas imprezować i cieszyć się życiem, sativa spełni nasze oczekiwania. Wpływa energetycznie na całe ciało i umysł, co przekłada się na zapasy energii na długie godziny. Sativa jest gwarantem bardzo dobrej zabawy ze znajomymi. 

Sativa i indica wykazują odmienne właściwości. Zazwyczaj inaczej przebiega także uprawa danej odmiany. Growerzy zazwyczaj kupują nasiona od sprawdzonych marek, co daje pewność najlepszej jakości i satysfakcjonujących plonów rośliny.