Jak poradzić sobie z zabudzeniami erekcji?

Jak poradzić sobie z zabudzeniami erekcji?

Zaburzenia erekcji to problem, który coraz częściej dotyka nawet młodych mężczyzn – nie jest już utożsamiany wyłącznie z seniorami. Zaburzenia potencji stają się schorzeniem cywilizacyjnym, który wynika z nieprawidłowej diety, braku aktywności fizycznej, a także z nadmiernego poziomu stresu. Na szczęście są sposoby, dzięki którym można przywrócić sprawność seksualną.

„Domowe” sposoby na erekcję

Leczenie zaburzeń erekcji warto rozpocząć od zmiany diety – należy usunąć z niej mocno przetworzone produkty, gotowe dania i fast -foody naszpikowane chemią. Do codziennej diet należy włączyć warzywa i owoce oraz zamienić gotowe dania na domowe jedzenie. Rezultaty przynosi również zwiększenie poziomu aktywności fizycznej, a także odpoczynek o pracy i związanego z nią stresu. Czasem wystarczy kilka dniu urlopu, by sprawność seksualna zaczęła powracać do normy.

Preparaty na potencję

Oprócz zmiany diety i trybu życia warto stosować środki wspomagające – należą do nich tabletki na potencję opierające swój skład na sildenafilu lub wyciągach ziołowych. Tabletki z niewielką (zwykle 25 mg) dawką sildenafilu można kupić w aptekach bez recepty. Sildenafil wspomagaj naturalne mechanizmy wzwodu, ułatwiając osiągnięcie i utrzymanie erekcji. Preparaty zawierające wyciągi ziołowe (żeń – szeń, korzeń maca) poprawiają ogólną wydolność organizmu, zwiększają poziom libido i często przyczyniają się do poprawy jakości nasienia. Ich stosowanie musi trwać co najmniej kilka tygodni, by udało się zaobserwować zadowalające rezultaty.