Jak działają produkty Montibello?

Jak działają produkty Montibello?

Montibello to marka, która łączy nowoczesne technologie, jak i właściwości roślinnych składników aktywnych. Hiszpański producent oferuje szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów, a oferta wciąż się powiększa. Wszystkie produkty opracowywane są przez specjalistów w swojej dziedzinie, którzy bazują na najnowszych badaniach z zakresu pielęgnacji włosów. Dzięki temu klient zawsze otrzymuje produkt najwyższej jakości.

Montibello- marka dla profesjonalistów

Montibello

Kosmetyki Montibello cieszą się ogromną popularnością wśród mistrzów fryzjerstwa, zyskując miano kultowych. Znajdują szerokie zastosowanie w profesjonalnych studiach fryzjerskich.  Stosowane są przez początkujących, jak i doświadczonych stylistów fryzur. Sprawdzają się też do użytku domowym, wzbogacając codzienną pielęgnację. Popularność marki wynika z szerokiego asortymentu, który odpowiada na różnorodne potrzeby włosów.

W sklepie Bellita dostępne są produkty utrwalające skręt loków, niwelujące żółty odcień na siwych włosach czy spray ochronny przed promieniami UV. Wszystkie kosmetyki mają starannie skomponowany skład, który odpowiada za ich skuteczne działanie, ale są jednocześnie bezpieczne i delikatne dla skóry, nie wywołują podrażnień ani uczuleń.

Farby Montibello – koloryzacja na piątkę

W podstawowej ofercie marki Montibello znajduje się szeroki wybór profesjonalnych farb w różnych odcieniach, a także preparaty stosowane przed, jak i po koloryzacji. Alternatywą dla produktów do koloryzacji jest spray na odrosty, który działa natychmiast maskując widoczne przy skórze włosy w naturalnym odcieniu. Spray jest prosty w użytkowaniu i wygodny, ponieważ pozwala samodzielnie ukryć odrosty. Znajduje szczególne zastosowanie przed większym wyjściem, ale także na co dzień w oczekiwaniu na wizytę u fryzjera i profesjonalne farbowanie.