Jak dbać o stopy, by były zadbane i piękne?

Jak dbać o stopy, by były zadbane i piękne?

Zadbane i piękne stopy są tylko i wyłącznie wtedy, kiedy dba się o nie cały czas, a nie tylko w okresie letnim jak się zakłada sandały bądź klapki. Z tego względu hitem ostatniego czasu jest pedicure hybrydowy we Wrocławiu, który wybiera prawie każda kobieta. Co warto o nim wiedzieć?

Dlaczego stał się tak popularny?

Przede wszystkim pozwala pogodzić dwie kwestie – wygodę oraz troskę o piękny wygląd stóp. Wykonując zabieg w profesjonalnym salonie daje on trwałość, oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dużo kobiet stawia na zadbany wygląd, a dokonując wyboru pedicure’u hybrydowego zawdzięczają sobie nienaganność oraz więcej czasu dla rodziny bądź przyjaciół. Poza tym tego rodzaju zabiegi są idealne dla kobiet przedsiębiorczych albo kochających dalekie podróże. 

Na co zwrócić szczególną uwagę?

Wykonanie profesjonalnego i efektywnego pedicure’u nie jest ciężkim zadaniem dla doświadczonych kosmetyczek. Warto jednak pamiętać o dobrych lakierach hybrydowych i lampie UV, przez co lakier zostanie dobrze utwardzony. Na samym początku powinno się usunąć skórki, a potem opiłować paznokcie, żeby nadać im kształt. Kolejny etap to nałożenie bazy, a później lakieru i top coatu. Aby pedicure był wytrzymały, każda warstwa musi być utwardzona dzięki lampie UV. 

Kiedy się zdecydować?

Wiosna i lato – to pory roku kiedy kobiety zaczynają odsłaniać stopy, warto jednak zapisać się na zabieg o wiele wcześniej, a nie przed planowanym wyjazdem wakacyjnym. Hybryda ma to w sobie, że przetrwa najgorsze warunki – słoną wodę, piaszczystą plażę oraz basen z gorącą wodą. Stopy nadal pozostaną piękne i zadbane, a każda przedstawicielka płci pięknej będzie się cieszyć upragnionym urlopem.