Gree House Seeds – ważne cechy

Gree House Seeds – ważne cechy

W naszym kraju uprawa marihuany jest nielegalna. Nasiona nie mają THC i są żeńskie, a rośliny są feminizowane. W krajach, gdzie jest to legalne, growerzy i miłośnicy konopi chętnie sięgają po cenione marki. Jedną z nich jest Green House Seeds. Producent cały czas się rozwija i na pierwszym miejscu stawia dobro klientów. W Polsce nie ma czegoś takiego, jak uprawa do celów kolekcjonerskich, Nie zakupimy topów marihuany w sklepie i nie będziemy tego uprawiać w domu. Jeśli chodzi o producenta, oferuje on szeroki asortyment. Czym cechuje się ta marka? Kto jest je założycielem? Jakie odmiany są cenione na światowym rynku? O czym warto wiedzieć?

Popularny producent nasion konopi

Nie od dziś wiadomo, ,że Green House Seeds to jeden z najbardziej znanych producentów nasion konopi. Na same imprezie High Times Cannabis Cup, marka zyskała mnóstwo wyróżnień i nagród, co wpłynęło na sporą sławę. Co ciekawe, korzenie firmy sięgają do roku 1985, jednak dekadę później zaprezentowano pierwsze wyroby:

  • White Widow,
  • Great White Shark,
  • White Rhino.

Niezwykle istotne jest to, że oferta marki jest zróżnicowana i szeroka. Tutaj każdy kolekcjoner znajdzie genotypy, jakie są wynikiem dokładnych badań i setek podróży po całym świecie. Założycielem firmy jest Arjan Roskam, a jego wspólnikiem był Shantibaba. W Polsce nasiona green house seeds znaleźć można w sklepie Nasiona Marihuany.

Szeroka oferta Green House Seeds

To właśnie wspólnik firmy stworzył najciekawsze odmiany marihuany, jakie są cenione aż do dziś. Drogi Shantibaby i Roskama rozeszły się wtedy, gdy założyciel nalegał na stworzenie nasion feminizowanych. Shantibaba nie chciał się na to zgodzić i założył własną firmę – Mr Nice Seedbank. W jego ofercie znajdziemy jedynie nasiona regularne. Oferta firmy Green House Seeds już od lat broni się sama, co ma związek z atrakcyjnymi cenami i szerokim asortymentem. Aktualnie najbardziej znane są odmiany typu Lemon Haze, Big Bank Autoflowering, czy też A.M.S. Nie zawiodą one żądnego hodowcy i miłośnika doskonałej jakości. Green House Seeds wie, jak spełnić wymogi klientów.