emotopic – co to?

emotopic – co to?

Emotopic to specjalistyczne emolienty bazujące na naturalnych olejach takich jak olej Canola czy olej konopny. Znajdują zastosowanie w przypadku skóry wrażliwej, wymagającej i skłonnej do podrażnień. Polecane również w przypadku kuracji atopowego zapalenia skóry (AZS). Produkty z serii Emotopic wykazują działanie profilaktyczne w zapobieganiu suchości skóry, niwelują miejscowe zaczerwienienia. Mają wysoką skuteczność terapeutyczną w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów. Przywracają skórze naturalne funkcje bariery naskórka, co chroni przed nawrotami suchości czy AZS.

Emotopic – naturalne i skuteczne

Produkty zawierają naturalne oleje roślinne, które wykazują silne właściwości nawilżające, co pozwala utrzymać prawidłowe funkcje płaszcza hydrolipidowego, gwarantując utrzymanie dobrej kondycji i funkcjonowania naskórka już u noworodków od pierwszego dnia życia, a także starszych dzieci i dorosłych.

emotopic

Emotopic- produkty dla każdego

Produkty kosmetyczne marki Emotopic są:

  • odpowiednie dla niemowląt,
  • oparte o naturalne oleje, które nie tylko skutecznie nawilżają skórę, ale również łagodzą świąd, pieczenie i podrażnienia,
  • odpowiednie i bezpieczne do codziennego stosowania,
  • właściwe dla skóry wrażliwej, wymagającej, delikatnej, alergicznej,
  • hamują rozwój atopowego zapalenia skóry i skracają okresy zaostrzenia objawów
  • starannie opracowane przez dermatologów dziecięcych i posiadają odpowiednie badania kliniczne.

Seria Emotopic dostępna tutaj zawiera kilkanaście różnych produktów, które można wygodnie dopasować do indywidualnych potrzeb.