Colon S – wyjątkowy suplement diety

Colon S – wyjątkowy suplement diety

Preparat Colon S sporządzony jest w 100% z naturalnego surowca, która ułatwia i bardzo poprawia perystaltykę jelit.

Dawkowanie suplementu Colon S

Preparat Colon S z błonnikiem należy spożywać dwa razy dziennie po jednej płaskiej łyżeczce przed posiłkami rano i wieczorem. W jaki sposób go zażywamy? Przygotowujemy pół szklanki wody lub soki i do niej wsypujemy płaską łyżeczkę suplementu oraz bardzo dokładnie. Następnie zażywamy i popijamy wodą. Łączna ilość przyjętego suplementu diety Colon S nie powinna być mniejsza niż 250ml. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Działanie preparatu Colon S

Głównym składnikiem Colonu S jest babka jajowata. Jest to włókno roślinne, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. I właśnie ta właściwość doskonale wpływa na pracę jelit i wypróżnianie. Ponadto produkt pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Babka jajowata jest też źródłem błonnika pokarmowego. W skład colonu s wchodzi też cykoria, która pomaga kontrolować wagę i zdrowie jelit a ponadto wspiera odchudzanie. Warto również dodać, że cykoria ma wpływ na zachowanie prawidłowego stężenia cukru we krwi.

Podstawowe informacje użytkowania suplementu

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Stosując Colon S nie można zapominać o prawidłowym trybie życia i zrównoważonym sposobie żywienia. Produkt pod żadnym pozorem nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *