Colon S – wyjątkowy suplement diety

Colon S – wyjątkowy suplement diety

Preparat Colon S sporządzony jest w 100% z naturalnego surowca, która ułatwia i bardzo poprawia perystaltykę jelit.

Dawkowanie suplementu Colon S

Preparat Colon S z błonnikiem należy spożywać dwa razy dziennie po jednej płaskiej łyżeczce przed posiłkami rano i wieczorem. W jaki sposób go zażywamy? Przygotowujemy pół szklanki wody lub soki i do niej wsypujemy płaską łyżeczkę suplementu oraz bardzo dokładnie. Następnie zażywamy i popijamy wodą. Łączna ilość przyjętego suplementu diety Colon S nie powinna być mniejsza niż 250ml. Pod żadnym pozorem nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Działanie preparatu Colon S

Głównym składnikiem Colonu S jest babka jajowata. Jest to włókno roślinne, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. I właśnie ta właściwość doskonale wpływa na pracę jelit i wypróżnianie. Ponadto produkt pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Babka jajowata jest też źródłem błonnika pokarmowego. W skład colonu s wchodzi też cykoria, która pomaga kontrolować wagę i zdrowie jelit a ponadto wspiera odchudzanie. Warto również dodać, że cykoria ma wpływ na zachowanie prawidłowego stężenia cukru we krwi.

Podstawowe informacje użytkowania suplementu

Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu. Stosując Colon S nie można zapominać o prawidłowym trybie życia i zrównoważonym sposobie żywienia. Produkt pod żadnym pozorem nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety.