Bioelixire na ratunek Twoim włosom!

Bioelixire na ratunek Twoim włosom!

Gęste, piękne i pełne zdrowego połysku włosy to marzenie każdej kobiety. Producenci kosmetyków prześcigają się w coraz bogatszych formułach. Odżywki i szampony często dają jedynie krótkotrwały efekt, oparty na zawartości składników działających tylko powierzchownie. By odbudować strukturę i poprawić kondycję włosów warto sięgać po kosmetyki o naturalnym składzie, mocno nawilżające i odżywiające włosy. Poznaj kosmetyki marki Bioelixire i zobacz jak zmieniają się Twoje włosy! 

Dlaczego kosmetyki marki Bioelixire? 

Pielęgnując włosy łatwo wpaść w pułapkę kosmetyków, które przynoszą szybki efekt, jednak nie odżywiają włosów, jedynie maskując problem. Do takich kosmetyków należą szampony i odżywki pełne ciężko zmywalnych silikonów. Dają one efekt natychmiastowej poprawy włosów, pokrywając jedynie łuskę włosa, lecz nie poprawiając ich kondycji. Używając tego typu kosmetyków konieczne jest wprowadzenie do pielęgnacji mocniejszych i bardziej pieniących się szamponów. Niestety produkty zawierające SLS/SLES, charakteryzują się silnym działaniem, które może powodować podrażnienia skóry i źle odbić się na kondycji włosów. Kosmetyki Biolexire to wyłącznie przemyślane receptury, łączące w sobie naturalne składniki i nowe technologie. Odżywki i szampony wolne są od kontrowersyjnych składników, zapewniając skuteczną i bezpieczną pielęgnację. Różne serię bazujące na innej substancji czynnej, odpowiadają na potrzeby każdego rodzaju włosów.

Kosmetyki do włosów Bioelixire  – moc z natury!

Firma Bioelixire ma w swojej ofercie szeroką gamę kosmetyków kierowanych do właścicielek różnego typu włosów. Każda seria skupia się wokół głównego składnika o właściwościach, które zapewniają doskonałą pielęgnację, wspartą o uzupełniające działanie pozostałych substancji czynnych. Wśród kluczowych składników znajdują się:

Bioelixire
  • algi morskie i biobambus – odżywienie i nawilżenie włosów, ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB,
  • olejek z czarnuszki – mocna regeneracja, wzmocnienie włosa, stymulacja porostu włosów,
  • kwas hialuronowy – głębokie nawilżenie, wygładzenie, odbudowa struktury włosa,
  • biotyna – odżywienie włosów, zapobieganie wypadaniu,
  • Baobab – nawilżenie i regeneracja włosa, blask i witalności.

Wszystkie serie kosmetyków Bioelixire zawierają szampon oraz odżywkę lub maskę, które świetnie się uzupełniają na kolejnych etapach pielęgnacyjnych. Warto do ulubionej linii kosmetyków dodać serum olejek do włosów. 

Bioelixire – znajdź swój produkt i ciesz się zdrowymi włosami. 

Odżywka i szampon zawarte w serii produktów Bioelixire zapewniają kompleksową pielęgnację. Właściwe dobranie kosmetyku do rodzaju włosów, gwarantuje długotrwałą poprawę wyglądu i kondycji włosów, pozwalając się cieszyć piękną fryzurą każdego dnia.