Big Bud Auto – czym się wyróżnia ta odmiana marihuany?

Big Bud Auto – czym się wyróżnia ta odmiana marihuany?

Big Bud Auto to ceniona roślina, jaka daje masywne zbiory. Okazuje się, że doszło tutaj do skrzyżowania Big But z automatem o sporych plonach. Takie rozwiązanie nadaje się do metody SOG. Co ciekawe, roślinność jest większa, niż klasyczne automaty. Zauważalne są skunowe i słodkie topy, o silnym działaniu fizycznym. Zazwyczaj okres kwitnienia to około 9-11 tygodni. co daje plony 250-300 g/m. Plusem jest wytrzymałość i odporność rośliny. Ta odmiana powinna znaleźć się w klaserze każdego kolekcjonera. Pamiętajmy, że w naszym kraju jest to nielegalne. Czym odznacza się Big Bud Auto? O czym warto wiedzieć? Co znajdziemy na rynkach światowych?

Odmiana kwitnąca automatyczne

Jest to popularna odmiana, jaka szybko i automatycznie kwitnie. Zachwyca odbiorców praktycznie na każdym kroku. Przede wszystkim warto wiedzieć, że pochodzi ona od klasycznej odmiany, Big Bud. Poziom THC jest bardzo wysoki (ok. 22%). Odmiana cechuje się dużymi plonami, na co wskazuje sama nazwa. Auto Big Bud to jedna z komercyjnych odmian, które są wydajne. Jakie cechy warto docenić? Użytkownicy uwielbiają Big Bug Auto z tego względu, że ma potężne topy i dużą produktywność. Korzenie są połączeniem kilku krzyżówek, takich jak:

  • Northern Lights,
  • Afghani,
  • Ruderalis,
  • Skunk#1.
big bud auto - nasiona

Cechy charakterystyczne

Warto zauważyć, że Auto Big Bud to z pewnością konkretne topy, jakie mają potężne działanie. Nie zapominajmy o tym, że na początku mamy do czynienia z łagodnym działaniem rośliny. Po pewnym czasie uzyskujemy efekty umysłowe i euforyczne. Odmiana może nas znacznie rozleniwić i rozluźnić. Kanapowy relaks jest tutaj ważną cechą. Ponadto, na uwagę zasługuje medyczne działanie. Odmiana pomoże nam w walce z napięciami mięśniowymi, bólami i stresem. Wspomaga zwalczanie depresji i wahania nastrojów. Co do hodowli, odbywa się ona w warunkach outdoor lub indoor. Ta pierwsza, jak nazwa wskazuje, jest stosowana na zewnątrz. Ta druga z kolei, to uprawa w pomieszczeniu. Auto Big Bud ma szereg pożądanych cech przez growerów w wielu krajach.