Bańka antycellulitowa na rozstępy i nie tylko

Bańka antycellulitowa na rozstępy i nie tylko

Oryginalna bańka antycellulitowa jest najprostszym i najszybszym sposobem na pozbycie się pomarańczowej skórki. Masaż bańką jest bezlitosny dla cellulitu, dlatego też wśród kobiet cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Bańki rewelacyjnie radzą sobie nie tylko z cellulitem wodnym, ale również z cellulitem tłuszczowym.

Jak w rzeczywistości działają bańki antycellulitowe?

Poprzez zassanie skóry powstaje podciśnienie, dzięki czemu w trakcie masażu poprawia się krążenie krwi i limfy. Podczas terapii dochodzi do rozbijania lipidów, dlatego też poprawia się cały proces lipolizy. Bardzo dużą zaletą systematycznego masażu jest również to, że dzięki niemu można usunąć toksyny i nadmiar wody z organizmu. W dużej mierze to właśnie dzięki regularnym masażom można liczyć na sprężystą i jędrną skórę.

Masaż domowy

Dla wielu osób olbrzymim atutem masażu bańkami antycellulitowymi jest to, że można je wykonać w domu. Zestaw profesjonalnych baniek antycellulitowych można kupić od 40 do 100 zł. Pamiętać należy także o tym, że bańka antycellulitowa bez problemu może być wykorzystana do leczenia bóli kręgosłupa i różnorodnych problemów mięśniowych.

W czym może pomóc?

Bański antycellulitowe usuwają nie tylko cellulit, ale również martwy naskórek. Dzięki masażowi można znacząco zmniejszyć oznaki starzenia i rozstępy. Systematyczny masaż wspomaga ukrwienie i doskonale relaksuje mięśnie. Dzięki bańkom można wykonać profesjonalny masaż antycellulitowy i leczniczy. Aby prawidłowo i bezpiecznie wykonać masaż, warto zapisać się na specjalne szkolenia.