Amnesia Haze – działanie i efekty

Amnesia Haze – działanie i efekty

Amnesia Haze jest z pewnością jedną z najbardziej znanych odmian marihuany. To hybryda z dominującymi genami satuva, która powstała dzięki skrzyżowaniu kilku szczepów – Thai, Hawaiian i Afghani. Czym odznacza się AH? Skąd pochodzi ten produkt na komercyjnym rynku? O czym warto wiedzieć? Jak działa roślina?

Popularna Amnesia Haze

Na rynku komercyjnym ta roślina pochodzi z dwóch głównych źródeł, jakimi są Soma Seeds i Firts Medical Seeds. To firmy z Amtedramu, jakie odpowiedzialne są za szczepy Lavender. AH zdobyła miejsce pierwsze na Cannabis Cup w 2004 roku i wygrała w roku 2012 jako najlepsze sativa. Jeśli chodzi o zawartość THC, wynosi ona od 20 do 25%. Czym cechuje się roslina? Ma gęste kwiaty, które odznaczają się syntezą struktur szczepów typu sativa i indica. Na uwagę zasługują cytrusowy zapach, w jakim wyczuwalne są też pikantne i korzenne nuty. Pomimo bogatego smaku, dym jest niezwykle gładki. Jego zapach może przez długi czas utrzymywać się powietrzu.

amnesia haze

Działanie Amnesia Haze

Po zażyciu zioła tego typu haj pojawia się od razu. Wywołuje on burzę myśli i ostrą świadomość otoczenia. W efekcie użytkownik odczuwa ogromną euforię, energię do działania i poprawę nastroju. Haj jest głównie odczuwalny na głowie, ale warto też docenić relaks i kontemplację całego ciała. Warto zauważyć, że Amnesia Haze stanowi połączenie silnych efektów psychicznych i fizycznych. Może pomóc osobom za zaburzeniami koncentracji uwagi i z zaburzeniami apetytu. Pamiętajmy o tym, że osoby początkujące muszą zacząć od małych dawek, aby unikać nieprzyjemnych sytuacji. Amnesia ma skłonności do wywoływania w umyśle szaleńczego biegu myśli. To niezwykle popularna odmiana marihuany, jaka cieszy się uznaniem na świecie.