3 rzeczy, dzięki którym kobieta może poczuć się piękniej!

3 rzeczy, dzięki którym kobieta może poczuć się piękniej!

Starasz się zdrowo odżywiać, ćwiczyć, dbać o ciało i skórę. Starasz się modnie ubierać i podążać zgodnie z aktualnymi trendami. Jednak, gdy patrzysz w lustro – czegoś Ci brakuje i coś byś zmieniła. O to 3 podstawowe zabiegi, które nadadzą Ci świeżości i dobre samopoczucie.

Po pierwsze – maseczka na twarz

Maseczka na twarz wykonana w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym potrafi zdziałać cuda. Już kilkuminutowy, dobrany do twojej skóry zabieg sprawi, że skóra stanie się promienna, rozświetlona, nawilżona i bardziej elastyczna. Taka przyjemność to koszt od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Regularne ich stosowanie pozwala uzyskać efekty długotrwałe i bardziej widoczne.

Po drugie –  przedłużanie rzęs

Od kilku lat przedłużanie rzęs to hit wśród kobiet w prawie każdym wieku. Przedłużanie rzęs we Wrocławiu: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/przedluzanie-rzes nie tylko daje spektakularne efekty wizualne ale i jest zabiegiem bezbolesnym i prawie wcale nie niszczy naturalnych rzęs. Klientki, które raz spróbują – wracają po jeszcze. I tak np. przedłużanie rzęs we Wrocławiu to koszt od około 80 zł do 250 zł. Taki przedział wynika z metody, którą mogą wybrać klientki oraz rodzaju rzęs. I tak między innymi wyróżniamy tu metody: 1:1, 3D a rzęsy mogą być syntetyczne, z norek, czy jedwabne. Jeżeli nie jesteś przekonana, czy ten zabieg jest dla Ciebie to osoby zajmujące się przedłużaniem rzęs we Wrocławiu na pewno rozwieją Twoje wątpliwości.

efekty przedłużania rzęs

Po trzecie – paznokcie

Wiele pań przedłuża sobie paznokcie. Wiele też uważa ten zabieg sztuczny i niepotrzebny. Te, które nie chcą przedłużać, a pragną mieć piękne, zdrowie i trwałe paznokcie decydują się na manicure hybrydowy. To manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych i lampy UV, dzięki którym lakier będzie trzymał się nawet do 3 tygodni.

A ty, od którego zabiegu zaczniesz swoją przemianę?